Ogłoszenie

Zapraszam Gorąco do Rejestrowania się na Forum Garbi <------- Admin

#1 2008-10-31 03:03:09

Garbi

Administrator

Skąd: Poznań - Jeżyce
Zarejestrowany: 2008-10-30
Posty: 97
Punktów :   
WWW

Halloween z Ferry Corstenem!

Już w sobotę wielka maskarada w Rotterdamie! Ogromny, efektowny bal maskowy z muzyką trance i nie tylko. Zaprasza oczywiście Ferry Corsten. Oto kilka słów od niego:

„Pierwsza edycja Full On Ferry: The Masquerade była jedną z najwspanialszych nocy mojego życia. Dała mi szansę doświadczyć tak wielu rzeczy! Miałem możliwość zaprosić wielu ciekawych artystów, by grali razem ze mną, miałem też okazję zaskoczyć klubowiczów niesamowitą i unikalną produkcją. Nadal mam gęsią skórkę gdy pomyślę o lataniu nad głowami ludzi w mojej fruwającej didżejce.

Co jednak najważniejsze – Full On Ferry było dla mnie tak wielkim przeżyciem, bo miałem sposobność dzielić muzyczny dorobek mojego życia z tymi, którzy ukochali moją muzykę najbardziej. Kontakt z publicznością, jaki czułem tej nocy był nieprawdopodobny. Z tego co widziałem, wszyscy mieli na sobie maski weneckie i celebrowali życie, jak gdyby jutra miało nie być. W tym roku prezentujemy nową edycję Full On Ferry: The Masquerade. Mogę obiecać, że będzie jeszcze większa i jeszcze bardziej spektakularna pod każdym możliwym względem. Mam nadzieję, że dla Was będzie to tak samo wspaniałe, jak dla mnie. Do zobaczenia 1 listopada. Ferry”.


Efektowny Halloween z Full On Ferry: The Masquerade to nie tylko spotkanie z Ferrym. W przeciwieństwie do Tiesto In Concert i Armin Only, Corsten postanowił się bowiem podzielić konsoletą z innymi dj-ami. I to nie byle jakimi – w Rotterdamie w tę sobotę obok niego pojawią się i zagrają jedne z najpopularniejszych postaci związanych z muzyką trance i nie tylko: Eddie Halliwell, Sander van Doorn, Lange, Solarstone, Marcus Schossow i Sidney Samson. Tak naprawdę będzie to zatem spory trancowy festiwal… Na stronie www.fullonferry.com znajdziecie wywiady z Ferrym, Halliwellem i Samsonem, dotyczące zbliżającego się wieczoru.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metal-damage.pun.pl www.lenartsys.pun.pl www.undeadshadows.pun.pl www.menele.pun.pl www.mibm09.pun.pl